Nieustępujący ból głowy, ból brzucha, wymioty, nudnosci i zawroty po tomografii z kontrastem dożylnym

Witam!Wczoraj miałam wykonywaną tomografię głowy z kontrastem dożylnym.Od wczoraj po wykonanym badaniu zasłabłam a potem było tylko gorzej.Nieustępujący ból głowy, ból brzucha, wymioty, nudnosci, zawroty głowy.Dziś Nie ma juz wymiotów ale ból głowy pozostał i leki przeciwbólowe nie działają.Staram się jesć i pić ale nie daje rady.Jak długo to jeszcze potrwa i co mogę wziąć by głowa mnie tak nie bolała?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane podaniem kontrastu. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza.