Niewidoczny zarodek w badaniu USG

Witam serdecznie! Ostanią miesiączką miałam 20.05 dzisiaj wykonałam test z krwi i wyszedł pozytywny 69.2 miu/ml, zrobiono mi takąe usg i lekarz stwierdził, że nie widać zarodka, wiec jest to poronienie - czy to prawda? Proszę o radę, tak bardzo zależy mi.

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety nie jesteśmy w stanie przez internet, jedynie na podstawie podanych danych, odpowiedzieć na Twoje pytanie. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim ginekologiem, który znając Ciebie i Twoją historię, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia i odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl