Niska waga ciała pomimo niezdrowego odżywiania

Mój organizm jest dziwny że to tak ujmę mam 23 lata 176 cm wzrost i 66 kg , Od razu zaznaczę że jestem bardzo zadowolony z mojej wagi i nie chce utyć lecz zastanawia mnie bardzo dlaczego nie mogę utyć odżywiam się nie zdrowo , kebaby jedzenie w nocy nie ważne ile jem nigdy nie tyje ! a po za tym gram w piłkę nożną jak tylko jest okazja jestem bardzo szybki często biegam i widzę że mam mięśnie naturalne ? Czy to przez przemianę materii czy jak to w ogóle jest ?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
Tak się Panu wydaje.
Przypuszczam, że je Pan dużo poniżej swojego zapotrzebwioania energetycznego. Dużo osób szczupłych uważa że je dużo, a je tak na prawde bardzo mało i na odwrót,, osoby otyłe, mysla, ze jedzą mało...Prosze przez tydzien zapisywac co Pan je i wowczas zobaczyc, czy faktycznie je Pan duzo, powyzej swojego zapotrzebowania...