Niska waga ciała u 20-letniego mężczyzny

Witam. Mam na imię Patryk. 20 lat. Zwracam się do was z prośbą pomocy w rozwiązaniu mojego problemu z niedowagą. Mierzę 187 cm i ważę 70 kg z wahaniami w dół. Jem bardzo dużo i różnie, zarówno jeżeli chodzi o rodzaje posiłków jak i godziny posiłków. Moje pytanie brzmi: w jaki sposób przybrać na wadzę i jaka waga jest odpowiednią wagą dla mojej osoby. Pozdrawiam

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam serdecznie,
W takim przypadku konieczne są badania lekarskie, wywiad żywieniowy, dzienniczek. Do każdego przypadku trzeba podchdozić 100% indywidualnie i jeśli faktycznie zależy Panu na poprawie masy ciała, zdrowia, samopoczucia i wyglądu zapraszam do konsultacji ! :)

pozdrawiam serdecznie,
ulewicznatalia@gmail.com

Witam
Aby postawić odpowiednią diagnozę należy udać się na wizytę do dietetyka. Specjalista przeprowadzi wnikliwy wywiad a także niezbędne badania. Zebrane dane pozwolą na zidentyfikowanie problemu i zalecenie odpowiedniego sposobu odżywiania.
pozdrawiam