Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niskie poczucie własnej wartości u 23-letniej kobiety

Witam, mam 23 lata. Mam bardzo niskie poczucie własnej wartości. Uważam, że spowodowane jest to tym, że od lat najmłodszych, od szkoły podstawowej do liceum, dzieci się nade mną znęcały, ciągle mi wmawiano, że jestem nikim, że jestem najgorsza, byłam kozłem ofiarnym. Myślałam, że jak wejdę w dorosłe życie, ucieknę z miasta w którym mieszkałam do innego to o wszystkim zapomnę i ułożę sobie życie. Co zrobić, żebym myślała o sobie "dobrze" i zaczęła w siebie wierzyć?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Kilka prawd na temat bezsenności

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia. Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie.

0

Witaj :) Jest wiele treningów osobistych, które podwyższają wartości osobiste. Jak nie możesz poradzić sobie we własnym zakresie dobrze jest by znaleźć swojego mentora, coaracha, trenera - specjalistę, który zajmuje się kreowaniem charakteru, wizerunku i osobowości (pewność siebie, asertywność, pozytywne nastawienie). Możesz poszukać domowych treningów np w Google lub na moim blogu psychopedagogicznym. Poszukaj również specjalisty na swoim terenie zamieszkania (w Warszawie jest ich pełno) lub specjalistę coacha przez Internet, jeśli wolisz wersję Skype - i w tym wypadku zapraszam do swoich usług. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego! http://blog.psychopedagog.eu http://facebook.com/gabinetdawidkk/ Terapie i konsultacje on-line. http://psychopedagog.eu/terapia-online/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy