Nocny płacz 11-miesięcznej dziewczynki

Witam, Moja 11 miesięczna córka budzi sie w nocy ze strasznym płaczem ? Myślałam ze to zęby i podaje jej przeciwbólowe lekarstwa ale nic nie pomagają. Proszę o pomoc !

Witam. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być bardzo wiele. Dziecko może ząbkować, być głodne, spragnione może boleć je brzuszek. Proszę spróbować zaobserwować co przynosi mu największą ulgę.