Nudności i problemy z wypróżnieniem

Witam, przedwczoraj obudziłam się o drugiej w nocy,nie mogłam spać czułam się fatalnie do tej pory udało mi się może tylko trzy razy wyróżnić mała ilością biegunki a tak to mam uczucie zmęczenia chęć wymiotów lub wypróżnienia się jednocześnie. Niby biegunka ale nawet z niej jest mi się ciężko wydalić. W pierwszy dzień pilam tylko miętę i prawie nic nie zjadłam a teraz apetyt wrócił lecz nadal nie mogę się normalnie wydalić. Do tego brzuch ani trochę nic mnie nie boli

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć