Nudności i wymioty od początku ciąży

witam. jestem w 13 tyg ciazy. od poczatku mam ciezkie nudnosci i wymioty, ale jest coraz gorzej. 2 dni temu wymiotowalam caly dzien, chyba z 8 razy. jem malo i czesto, ale wczesnym popoludniem wymiotuje wszystko co zjadlam wczesniej. pozniejszym popoludniem, w poze obiadowej mam uczucie w zoladku, ktore nie pozwala mi zjesc wysarczajaco. a potem zaczyna ie taki bol w zoladku, jakbym najadla sie kamieni. klucie i ciagniecie. ciaga mnie na wymioty ale nic nie moge zwymiotowac. ide spac placzac

Elżbieta Rhone

Witam!
Warto zgłosić się do lekarza i wykonać podstawowe badania. Trzeba sprawdzić czy nie jest Pani odwodniona. Możliwe, że będzie konieczne nawodnienie dożylne. Lekarz może także przepisać środki przeciwwymiotne.