Nudności występujące od 7 miesięcy

Witam od ok 7 miesięcy występują u mnie nudności, głownie rano ale nie ma reguły bywają często i rano i po południu. Powiedziałam o tym swojej neurolog, która powiedziała bym brała leki typu neospasmina jednak nie pomagają, udałam się do rodzinnego, który zlecił badanie na tarczyce, które nic nie wykazało więc dał skierowanie do laryngologa, który zlecił badanie na obecnośc glisdy ludzkiej jak i tasiemca psiego. Badania również nic nie wykazały, czym więc te mdłości moga być spowodowane ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do gastroenterologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.