O czym mam z nim rozmawiać?

Mam prośbę :) dzisiaj byłam na randce z super boskim chłopakiem. Mam taki mały problem, on jest znany (z programu You Can Dance). Jak go zobaczyłam, od razu mi się spodobał, a że nie oglądam tego programu, kompletnie o tym nie wiedziałam, że on tam występował :)

Nie wiem, czy mam zadawać pytania stylu: jak ci się tam podobało?, od ilu lat tańczysz?, kochasz taniec?, czy po za tańcem robisz coś jeszcze? Czy pytania takie też normalne jak: jakie dziewczyny lubisz?, co ci się najbardziej w nich podoba? I jeszcze 1 mały problem: ja lat mam 14, a on 18. Czy to nie jest zbyt duża różnica wieku,  bo w końcu chłopcy w jego wieku myślą już o seksie i nie tylko myślą, ale i chcą to robić...

POMOCY! On mi się strasznie podoba! :(( a jak dzisiaj byliśmy na randce, to on mówił mi co chwilę: czemu się nie odzywasz?, taka cicha myszka z ciebie!!! POMOCY, JAK NAJSZYBSZEJ ! :) Z góry dziękuję ;**

Witam!

Różnica wieku jest znacząca i trzeba by się zastanowić, czy faktycznie warto się w tę relację angażować. Oboje możecie ponieść konsekwencje z powodu Twojego młodego wieku. Rodzice powinni wiedzieć o tym, że się spotykacie. Na spotkaniu powinniście o tym porozmawiać i ustalić jak ma wyglądać Wasza znajomość.

Rozmowy najlepiej prowadzić spontanicznie i nie spisywać listy pytań. Zbyt intensywne zastanawianie się nad tym, o czym macie rozmawiać, może prowadzić do blokady. Wtedy trudno będzie w ogóle prowadzić konwersację. Jeśli chcesz mu zadać wszystkie te pytania, to zadaj. On odpowie na te, na które będzie chciał. Możesz czuć się onieśmielona nim, bo bardzo Ci się podoba. Jednak w miarę poznawania siebie zaczniesz czuć się z nim coraz swobodniej i rozmawiać bez skrępowania.

Pozdrawiam