O czym mogą świadczyć ciągłe mdłości?

Od 1,5tygodnia cierpię na ciągłe uczucie mdłości które utrzymują się do godzin popołudniowych po każdym przebudzeniu odczuwam ból w dole brzucha i bóle głowy które czasem utrzymują się do końca dnia a jedzenie mnie wprost odpycha jeżeli coś.zjem dostaje biegunki przy której mam uderzenia gorąca i bóle brzucha lekarz twierdzi że jest za wcześnie i każe czekać ale ja proszę o jakimkolwiek pomoc co mogę zrobić żeby poczuć się lepiej

Dzień dobry. Jeżeli lekarz nie wspomniał o tym, chcę Panią poinformować, że opisane objawy mogą mieć swoje źródło również w obszarze funkcjonowania psychologicznego. Być może powinna Pani rozważyć także wizytę u psychologa, który podejmie się diagnostyki w tym zakresie. Pozdrawiam serdecznie.