O czym może świadczyć ból pod żebrami?

Witam, od 7 miesięcy czuje dziwny ból po prawej stronie pod zebrami. Jest on ciągły czasem uciskajacy lub klujacy. Nie zauważyłem by to miało jakiś związek z jedzeniem. Z początku myślałem że łapie mnie kółka bo były to początki mojego biegania lecz nieatety ta "kolka" łapie mnie za każdym razym gdy przebiegne przykładowo 4 km i zacznę głęboko i szybko oddychac. Tak więc na pewno ma to związek z głębokim oddyxhaniem. Czasem szybsze xhodzenie i już czuję jak mnie lapie. Miałem robione usg badania krwi moczu gastroskopie- wszystkie wyniki perfekcyjne. I nie wiem już co to może być i w jakim kierunku iść... Być może zaczęło się to gdy dostałem cios pod zebro ale to ttlko spekulacje bo nie wiem czy to mogłoby być przyczyną

Ucisk pod prawymi żebrami może być wywołany chorobą wątroby bądź pęcherzyka żółciowego. Ponadto - po urazie. Ew. płyn w prawej jamie opłucnowej. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.