Co powoduje okresowe bóle w brzuchu?

19 lat od około 2,5 roku mam okresowe kłucie w brzuchu koło pępka uczucie jest podobne do kolki, przejdę np. kilometr i nagle kolka i nie odpuści chyba że odpocznę wtedy moge isc dalej, ale po czasie znow sytuacja sie powtarza. W spoczynku nie ma bólu.Nie moge normalnie żyć nie moge sie ruszać dalej niż pare km przez to, ale sa dni że nie czuje tego cały dzień. Krew,mocz, podwójne usg, ob , gastroskopia -wyniki super perfekt, tylko test UREAZOWY dodatni. Czy ktos zasugeruje mi co to może byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy była jakaś operacja ? Być może zrosty są powodem . Proponuje udac się do lekarza gastroenterologa być może warto jest wykonać Tk jamy brzusznej