O czym może świadczyć ciemnobrązowy guzek na łopatce?

Dzień dobry, wczoraj zauważyłem na plecach zmianę skórną - mały guzek na łopatce - nie swędzi, nie uwiera, po prostu jest. Przy dotyku zachowuje się jak bąbel wypełniony płynem. Na jutro umówiłem wizytę u dermatologa. Jest się czego obawiać? Dodam że kolor tego guzka jest ciemnobrązowy.

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno powiedzieć, może to być niewielki krwiak ze zhemolizowaną już krwią lub inna zmiana. Konieczne jest zbadanie, najlepiej jeśli oceny dokona dermatolog.