O czym może świadczyć dyskomfort prawej strony ciała?

Witam serdecznie . Od dłuższego czasu czuje ból i dyskomfort w prawej stronie ciała . Co to znaczy . Boli mnie głowa , ale tylko prawa półkula, pulsuje mi oko prawe . Boli mnie prawa noga , czuje dyskomfort czasem laskotanie w prawej stronie podbrzusza . Na karku mam uczucie "ciągnięcia " ciężko mi przechylić głowę a jeśli już się uda to wszystko mi "strzyka" . Chciałabym jakoś sobie z tym poradzić . Stąd moje pytanie do kogo wołać o pomoc neurolog czy ortopeda ? W wieku dziecięcym skolioza

Dzień Dobry Pani,

Napisała Pani, że objawy występują u Pani od dłuższego czasu.

Przyczyn może być parę, m.in przewlekający się stres i zmiany od strony kręgosłupa, tym bardziej, jeśli Pani styl życia jest w kierunku mało aktywnym, dlatego bardzo proszę, jak najszybciej skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu (w ramach NFZ-tu ), który podejmie odpowiednie badania diagnostyczne.

Na pewno lekarz skieruje Panią do neurologa (proszę poprosić lekarza, żeby napisał na skierowaniu "na cito" - wtedy konsultacja byłaby w pilnym terminie).
Albo prywatnie.

Z życzeniami tylko pomyślności,
Irena Mielnik-Madej