O czym może świadczyć zniekształcone opuszcze dwunastnicy?

Mam znieksztalcona opuszcze dwunastnicy, mialem wrzody dwunastnicy, przez jakis czas bylo wszystko ok, teraz znow jak rano czy nadranem wstaje na uczelnie to mam mdlosci, rzygi, bole brzucha etc......dostalem emanera, ale po tym dostaje biegunki jak biore 40mg, jak 20mg tez ale co 2 dni....pantoprazolum, osoprazolum to samo..... Jedynie ranigast na mnie dobrze dziala i nie ma skutkow ubocznych....jaki lek bylby lepszy? mam ibs syndrome, wrazliwe jelita.. mam unikac ciezkich stresow, my doc said.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza gastroenterologa sadze ze może być konieczny ponowny zabieg gastroskopowy