O czym świadczy osłabienie mięśni nóg?

Witam, od ponad roku czuję znaczne osłabienie mięśni nóg, a teraz dochodzi drętwienie i osłabienie ręki. Byłam już u kilku ortopedów, rehabilitantów, neurologów, a nawet u psychiatry jednak każdy stawia inną diagnozę, a w rezultacie rozkłada ręce. Czuję się ciągle zmęczona. Zrobiłam badanie LTT, wyniki : Borrelia afzelii 2,8 < 2,0, Borrelia garinii 3,4 < 2,0, Borrelia OspC 3,8 < 2,0, reszta w normie.RTG kręgosłupa i rezonans bez znaczących zmian. Podst. badanie neur. na LS- OK. Czy to borelioza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badania w kierunku boreliozy metoda western blot