O czym świadczy wynik EEG u 37-latki?

Moje EEG z grudnia 2017 r., opis: Zmiany w okolicach czołowo-skroniowych z przewagą po lewej stronie, nasilające się pod wpływem HW, w postaci grup fal theta. W listopadzie 2015 r. miałam rezonans magnetyczny, który nie wykazał żadncyh zmian czy nieprawidłowości. Obecnie zażywam kwetiapinę i sertralinę oraz letrox. Co może oznaczać taki wynik EEG?

Wynik badania EEG zawsze należy interpretować w kontekście objawów klinicznych pacjenta. Część populacji ma nieprawidłowy zapis EEG. Ważne jest z jakiego powodu było wykonywane badanie EEG. prosze skonsultowac się z lekarzem który zlecił badanie.
Pozdrawiam.