O czym świadczy wynik TK głowy?
W tomografi głowy opisano, po podaniu konytastu widoczna kręgła zmiana o średnicy 18 cm. Co to może być za zmiana, guz?

KOBIETA, 59 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Proszę się udać z wynikiem do lekarza, gdyż jestem pewnien, że opis zawierał więcej informacji, niż to jedno zdanie. Bez określenia densyjności nie da się nawet w przybliżeniu stwierdzić czym tam zmiana jest. Dodatkowo 18cm wydaje się nieprawdopodobne.