O czym świadczy wynik USG nerki u 44-latki?

Bardzo proszę o pomoc w zrozumieniu mojego wyniku USG jestem kobietą 44 lata, dostałam dzisiaj opis ,że moja nerka prawa ma wymiary 108x41 mm warstwa korowa 10 mm, zaś lewa około 106x45 mm warstwa korowa 9 mm, nie stwierdza się zastoju w układzie kielichowo-miedniczkowym. ale jest ze złogami dwudzielna, miąższ rozmyty słab widoczny w górnym biegunie a w dolnym kielichu ognisko hiperechogenne z echem akustycznym 6 mm. kamień w nerce lewej

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie dolegliwości ? Jakie dotychczasowe objawy i historia nerkowa ?