O czym świadczy zbyt wysoki potas?

Witam . Odebralam wyniki badań elektrolitów i okazało się ze mam za wysoki potas norma 5,5 a ja mam 6,2 oraz sod norma 146 a ja mam 149 . Na wynikach pisało proszę o kontakt z lekarzem . Dzisiaj udałam się na konsultacje ale lekarz stwierdził że nic niepokojącego się nie dzieje, dodatkowo zrobił usg nerek wątroby i woreczka żółciowego i wszystko było w porządku powinnam udać się do innego lekarza ? Czy faktycznie zaufać ze nic niepokojącego się nie dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne powtórzenie badań i koniecznie dalsza diagnostyka jeśli wyniki Będą podobne