O czym świadczy zgrubienie pod obojczykiem?

Witam. Mam 22 lata. Kilka dni temu zauważyłam pod obojczykiem po prawej stronie podłużne zgrubienie ok 7 cm długości. Pobolewa mnie tez prawe ramię. W następnym tygodniu mam wizytę z badaniem usg. Jednak trochę się denerwuje. Co to może być? Czy możliwe jest jakieś przeciążenie po ćwiczeniach czy np. powiekszony węzeł chłonny? Dziękuję

Opis zmiany jaki Pani przedstawiła oraz lokalizacja mogą sugerować występowanie tłuszczaka. Dopiero wynik badania USG zapewne dość jednoznacznie określi morfologię zmiany guzowatej.