Zgrubienie na szyi a wynik USG

Witam... Mam na szyj jakieś zgrubienie, twardy guz...jest on z tyłu za uchem tak z 2 cm.Miałam robione usg.Wynik-po stronie prawej za wyrostkiem sutkowatym w miejscu wyczuwalnego zgrubienia widoczne jest hypoechogeniczne ognisko o wym 14x8 mm. Poza tym obustronnie w okolicach podżuchwowych widoczne węzły chłonne śr do 15mm i wzdłuż naczyn szyjnych o śr 12 mm o niezmienione echostrukturze .Odnośnie wyniku,co to jest hypoechogeniczne ognisko i co to może być ?

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. W tej okolicy może występować np. kaszak albo tłuszczak. Radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem. Zapewne dopiero całkowite usunięcie zmiany wraz z następowym badaniem histopatologicznym może jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czym jest ten guzek.