O czym świadczy zmęczenie, bardzo silne poty, nietolerancja wysokich temperatur?

Od dłuższego czasu chodzę do endokrynologa jednak dalej nie wiem co mi dolega. Długotrawałe zmęczenie, bardzo silne poty, nietolerancja wysokich temperatur, czeste bóle głowy oraz zaparcia,brak libido. Wyniki badań tarczycowych są w normie, mam jedynie bardzo wysoką prolatyne(49 norma23).Po odstawieniu plastrów anty- bez zmian.Na usg wyszły liczne przepływy oraz się dowiedziałam że mam bardzo ukrwioną tarczycę. Od miesiąca stosuje dostinex. PodejrzewamRównieżNerwice. Bardzo proszę o pomoc.

zależnie od objawów, stanu pacjenta; obciążeń chorobowych; wyników badań !
Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, obejrzenie MRI na płycie CD
Pozdrawiam i zapraszam