Obfite krwawienia podczas zapalenia jajników

lekarz zdiagnozował u mnie zapalenie jajników. Dostałam antybiotyk. Początkowo delikatnie plamiłam, ale lekarz powiedział, że nie jest to powodem do zamartwień, bo to skutek zapalenia. Jednak od trzech dni krwawię coraz bardziej intensywnie. Czy powinnam się tym martwić?

Witam serdecznie. Może nie tyle co martwić ale wybrać się ponownie do ginekologa. Rzeczywiście takie objawy mogą być wynikiem stanu zapalnego jednak warto wykluczyć także inne możliwe przyczyny.