Objawy zaburzeń psychicznych po wypiciu alkoholu u męża alkoholika

Co zrobic gdy u męża alkoholika po wypiciu alkoholu występuja objawy zaburzeń psychicznych?W Polsce nie ma leczenia alkoholizmu.Mąż ma wyrok sądowy z 2012 r nakazujacy leczenie w oddziale zamknietym i na tym koniec.Widzi,że prawo nie działa i pije.A po wypiciu szaleje.Czy może są jakieś środki ,które trzeba podawać w czasie abstynencji aby pijaka uspokoić?

Agresja po wypiciu zdarza się często. Nie ma takich leków, które mogłyby temu zapobiec, jeżeli człowiek nadal wprawia się w stan upojenia.
Członkowie rodzin osób uzależnionych również funkcjonują nieprawidłowo, określa się to mianem "współuzależnienia". Radzę Pani skorzystać z porad w poradni odwykowej lub grup terapeutycznych dla osób współuzależnionych. Dowie się Pani, jak należy postępować w kontaktach z alkoholikiem.

Niestety nie ma takich leków.
Proszę zgłosić do sądu, że mąż nie leczy się.
Wskazany także kontakt z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych