Obniżenie motywacji podczas odchudzania

Mam 19 lat, waże 85 kg i mam 170 cm wzrostu. Staram sie jakoś odchudzać ale po tygodniu nie mam już motywacji. Nie wiem co robic bo ciagle tyje chodź uważam że jem mniej. Jak mam zebrać siły i zżuci c koło 15 kg chociaż

Witam serdecznie,

odchudzanie jest dość trudnym i żmudnym procesem, ale skoro zapału starcza Pani na tydzień to może jeszcze nie nadszedł dobry czas na to, aby zrobić porządek z dietą raz na zawsze?
Radziłabym nie podejmować kolejnych prób do czasu aż Pani nie stwierdzi, że wytrwa Pani przynajmniej miesiąc na diecie. Czym więcej nieudanych prób tym każdy następny raz przychodzi trudniej.
Może pomoc psychodietetyka byłaby dla Pani wskazana?

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
p.s. zachęcam do polubienia naszego FB, gdzie publikujemy różne dietetyczne przepisy https://www.facebook.com/FoodDiet

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza