Obumarcie jednego z płodów ciąży bliźniaczej

moja synowa jest w tej chwili w 20 tygodniu ciąży bliźniaczej jedno owodniowej i jedno kosmówkowej z łożyskiem centralnym a od tygodnia stwierdzono obumarcie jednego płodu.leży w szpitalu, nie podjęto żadnych czynności lecz tylko wyniki obserwujące wzrost drugiego płodu i wpływ obumarcia na wyniki krwi jej.jutro wychodzi.czy naprawdę obumarcie nie wpływa negatywnie na rozwój drugiego płodu?jakie zagrożenie może być dla rozwijającego płodu i dla niej samej? boję się o nią....w domu dwójka dzieci.

Witam,
możliwe jest donoszenie ciąży pomimo obumarcia jednego z płodów.
Jest to ciąża o podwyższonym ryzyku, więc konieczne są dodatkowe badania kontrolne i obserwacja drugiego płodu.

Pozdrawiam