Obumarła ciąża: czy ma związek z kłuciem pod pachą?

Tydzień temu niestety wykonano mi łyżeczkowanie macicy z powodu obumarłej ciąży: 9 tydzień. Od około 3 miesiecy odczuwam silne kłucie pod prawą pachą. Czy to może mieć jakiś związek?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Niestety w ramach porady internetowej nie mamy możliwości konkretnie odpowiedzieć na Pani pytanie. Powinna Pani bowiem porozmawiać o tym z lekarzem podczas bezpośredniej wizyty. Konieczna wydaje się być zarówno diagnostyka przyczyny obumarcia płodu jak i diagnostyka kłucia zlokalizowanego w okolicy pachowej. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.