Obumarłe dziecko a szansa na ciążę

Witam. Zaszłam z partnerem w ciąże. Mam 18. zapisałam sie do ginekologa i umówiłam sie na następną wizytę. 12.08.2016 trafiłam do szpitala z krwawieniem małym lekarz po usg stwierdził,że może dlatego ,że zaczęlo bić serce zostałam na obserwacji a dzisiaj 15.08.2016 powiedziano mi ,że dziecko jest obumarłe i należy poronić nie zgodziłam się. Według nich jestem w 8 tygodnii czy jest to możliwe,że już mogą stwierdzić ,że nie żyje czy jest jakaś szanca co mogę jeszcze zrobić ?.

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna cos więcej powiedzieć.