Od czego zależy taka waga po ciąży?

Jestem 5 mies po ciąży. Przed ciąża zdążyłam 55 kg w ciąży 62 kg a teraz po ciąży 48 kg od czego to zależy? Badania mam wszystkie dobre jem jak wcześniej czyli 5 posiłków dziennie a chudne

Witam,
pamięta Pani, że po ciąży zmienia sie organizm kobiety i jej gospodarka hormonalna. Ponadto jeżeli Pani karmi to dziecko ciągnie od Pani pokarm i jego energetyczność. Zapewne ma Pani też sporo ruchu przy dziecku a to wszystko i jeszcze wiele innych elementów wpływa na utratę wagi.
Powinna Pani zadbać o zdrową dietę dla siebie i tym samym dla dziecka.
Jeżeli byłby Pan zainteresowany to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pan możliwości dojazdu to przez internet.
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk