Odchylenia w wyniku morfologii

Kobieta 30 LAT. Odebrałam wyniki z morfologii i mam dwa odchylenia od normy, które mnie niepokoją. Mid% 19,2 (norma 3,0-9,0%) i Gran%46,1 (norma 50-70%). Proszę o odpowiedź co to może znaczyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest poznanie wszystkich wyników, a przede wszystkim poznanie wyników w wartościach bezwzględnych a nie tylko w procentach. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.