Odparzenia pupy i biegunka u 16-miesięcznego dziecka

Witam , moj synus 16 miesiecy m od srody biegunke z czym towarzysza ostre odparzenia pupy ..Z odparzeniami sobie poradzilam bo sype cały czas maka ziemniaczana i jest bardzo duza poprawa ,natomiast jesli chodzi o biegunke nadal jest .Mały zjada i za jakis czas jest juz kupka w ciagu dnia ok 5 razy najwiecej jest przy 2 pierwszych kupkach pozniej jest coraz mniej ..maja bardzo nieprzyjemny zapach ..czy powinnam sie martwic i udac do lekarza czy moze byc to spowodowane od zebów ..?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani zdecydowanie udać się z dzieckiem na wizytę do lekarza.