Odparzenie i krwawienie z odbytu

Witam Mój syn ma 27 lat i siedzi całymi dniami na wózku inwalidzkim ,i któregoś dnia mówi mi ze go swędzi odbyt , faktycznie wyglada to jak by było odparzenie taka mała plamka ,i była lekka krew ja wycierałam chusteczka z rumiankiem ,nie boli ,tylko swedzi i smaruje maścią witaminową .Czy musze udac sie do dermatologa czy chirurga?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, prosze w pierwszej kolejności udać sie do lekarza pierwszego kontaktu, ktory po zbadaniu wskaze dalsze postepowanie diagnostyczno-terapeutyczne. pozdrawiam