Odstawienie luteiny a planowanie ciąży

Witam mam pytanie w kwietniu poroniłam, moja Pani dr przepisała mi luteinę bo bardzo chcemy miec dzidziusia i kazała brac do okresu. dzis jest ten dzień, zrobiłam 2 testy oba negatywne. czy jest jeszcze szansa na to że mogę byc w ciąży? I czy odstawienie luteiny nie zaszkodzi dziecku. Z góry bardzo diekuję za pomoc:)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dwa testy są negatywne ryzyko ciąży jest znikome. Proszę zatem postąpić zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego i odstawić luteinę.