Okres podczas stosowania antykoncepcji

Witam, Dostałam wcześniejszego okresu podczas stosowania antykoncepcji. Dwa tygodnie temu przyjowałam leki na infekcję crotlimazum w tabletkach dopochwowych. Zostały mi jeszcze dwie tabletki do wybrania, czy mam je przyjąć pomimo wcześniejszego okresu i zrobić normalne siedem dni przerwy?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie należy stosowac leków w globulkach podczas okresu więc proszę nie stosować clotrimazolu .
Jeśli chodzi o tabletki antykoncepcyjne to proszę zrobić 7 dni przerwy.