Określenie dnia zapłodnienia, jeśli w 15 dniu cyklu pęcherzyk miał 15 mm

Proszę o informację . W dniu 6, 11 i 18 był stosunek bez zabezpieczenia. W dniu 15 cyklu stwierdzony na usg pęcherzyk 15 mm . Z którego stosunku mogło dojść prawdopodobnie do zapłodnienia?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Stwierdzony w USG pęcherzyk jest pęcherzykiem owulacyjnym czy ciążowym?
USG zostało wykonane w 15 dniu tego samego cyklu co w/w stosunki czy w następnym cyklu? Proszę uściślić informacje, gdyż na podstawie zamieszczonych powyżej danych nie jest możliwa odpowiedź na zadane przez Panią pytanie.