Omdlenia i zaburzenia hormonalne po intensywnym odchudzaniu

Obecnie ważę 37kg przy 170cm.Od 11 miesięcy intensywnie się odchudzam jem 2razy dziennie i piję 5kaw dziennie przy, tym intensywnie ćwiczę, ale czuję się co raz gorzej, pojawiły się omdlenia, zaburzenia hormonalne i sporo innych sygnałów, ale nie potrafię sobie sama poradzić, chciałam skorzystać z pomocy dietetyka ale odpuściłam bo bałam się jego komentarzy. A grozi mi przymusowe dożylne dożywienie organizmu, co mam zrobić, bo nie chcę się zmuszać, ale mam 2letnią córcię, która została by sama

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

ma Pani bardzo duzą niedowagę, jeżeli lekarze chcą zastosować odżywianie dozylne, powinna się Pani zgodzić, dodatkowo proszę stosować Nutridrinki dla wzmocnienia organizmu.

Pozdrawiam