Omdlenie podczas wysiłku fizycznego

Witam kilka dni temu w pracy podczas wysiłku fizycznego, "delikatnie" zasłabłem od tej pory mam podczas niemal każdego wysiłku zawroty głowy, bywa też kłucie oraz lekki ucisk w klatce piersiowej, objawy te natężają się gdy wejdę do pomieszczenia z trudniejszym dostępem do świeżego tlenu jak np. zatłoczony sklep wtedy zawroty głowy są bardziej dokuczliwe, natomiast przechodzi to wszystko po około 2 minutach gdy wyjdę na zimne świeże powietrze. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem.

Proszę zgłosić się do lekarza. diagnostyka przez internet jest jak wróżenie z fusów. Porady internetowe mogą jedynie sugerować co dalej robić, gdzie się udać itd...