Oparzenia trzeciego stopnia u 60-latka

15 .09.oparzylem reke gazem 3stopnia hirurg zciągną opazaną skure pomaleńku sie zabliznia alewczorej kilka razy zacisnely mi sie palce tak ze drugą ręką musiałem rozprostowywać palec od środkowego do małego a ścięgna tych palcow myslałem ze popękają a ból niesamowity co mam robić / gdzie sie udać do jakiego lekarza/

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy, który oceni funkcję mięśni.