Opis badania USG jamy brzusznej
Witam mam pytanie w badaniu usg jamy brzusznej mam tak opisane: wątroba stłuszczona niejednorodna, niregularne stłuszczenie co to oznacza?czy cos musze w tym kierunku robić leczenie itp.?

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania
Proponuje wizyte mu lekarza w rejonie ,moze potrzaba badan dodatkowyc watrobowych ,stlusczsenie watoby moze wynika miedzy innymi z powdu nauzywania alkocholu