Opóźnienia w wystąpieniu drugiego okresu po pierwszym stosunku

Witam,kochalam się z chłopakiem bez zabezpieczenia,był to nasz pierwszy raz,nie doszedł we mnie,dzień potem dostałam okres.Natomiast miesiąc potem,spóżnia mi się okres już o 5 dni..Co jest grane?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę wykonać test ciążowy. Być może krwawienie po stosunku pomyliła Pani z miesiączką. Brak miesiączki może także pozostawać bez związku z sytuacją sprzed miesiąca . W celu diagnostyki, wskazana jest konsultacja ginekologiczna.