Seks w pierwszym dniu okresu a ciąża

Dnia 29.03.2015r dostałam okresu. W tym dniu współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia on doszedł we mnie. Czy mogę być w ciąży? Mam nieregularne cykle ostatni cykl trwał 26 dni (tyle trwa mój najkrótszy cykl). Strasznie się boję że jestem w ciąży.Kiedy mam zrobić test ciążowy?

Aleksander Ropielewski

Około 10 dni po opisanym stosunku. Nie ma możliwości zajścia w ciążę jeżeli stosunek odbył się pierwszego dnia miesiączki.