Opóźnienie miesiączki a możliwość ciąży

witam, mam 19lat i spóźnia mi sie okres już prawie 2tyg, ostatnio wszystko mnie drażni i denerwuje, odczuwam małe bóle w piersiach, dodam że mam małą torbielke przy prawym jajniku i nieregulrne miesiaczki. Czy jest możliwość że zaszłam w ciąże ? Prosze o odpowiedź.

Celem wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy z krwi, wynik ujemny diagnostyka ginekologiczna zaburzeń miesiączkowania / badania hormonalne /