Opóźniony wiek kostny u 20-latka

Witam, jestem mężczyzną w marcu skończę 20 lat. Mój wzrost to 163cm. W wieku 14stu a następnie 16stu lat przeprowadzano diagnostykę poziomu HGH. Poziom ten wg. lekarza stwierdzono na pograniczu. Jednak nie było szans na złożenie wniosku o kurację .Dodam jeszcze że w czasie obu diagnostyk stwierdzono opóźniony wiek kostny o około ponad rok w stosunku do wieku ciała./Chciałbym prywatnie opłacić kurację syntetycznym hormonem. Czy w tym wieku jest jeszcze szansa na powodzenie takiej kuracji?

Renata GrzechociĹska

Jeśli wiek kostny jest opow i niezakończony proszę udać się do endokrynologa, być może będzie taka możliwość.