Opuchlizna i ból podniebienia a problem z zatokami

Od piątku bolały mnie zatoki szczękowe, dostałem antybiotyk duomox. Od poniedziałku boli mnie dodatkowo podniebienie, pulsujący ból i obrzęk, jakby opuchlizna. Czy to od zatoki? Zbiera się ropa? Konieczna jest ponowna wizyta u lekarza? Nie zakończyłem jeszcze leczenia antybiotykiem.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę dokończyć antybiotykoterapię, a jeśli objawy nadal będą występować to proszę się skonsultować z laryngologiem. Pozdrawiam.