Opuchlizna oczu i zaczerwienienie pod oczami po wysiłku

Dzień dobry mam 28 lat i chciałbym napisać jakie mam objawy które mnie od jakiegoś roku niepokoją tj po wysiłku fizycznym mam wyraźnie opuchnięte oczy, jest to widoczne oraz zaczerwienienie pod oczami i na policzkach dodam ze wcześniej kilka lat uprawiałem sport zawodowo i nigdy takich objawów nie miałem teraz tez regularnie biegam i ćwiczę skąd takie dziwne objawy proszę o pomoc. Łukasz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.