Opuchlizna palca u nogi i narośl z boku paznokcia

Problem z duzym palcem u nogi! Syn obcinajac paznokcie obcial kawalek skorki z boku. Spuchl mu palec i z boku paznokcia zrobila sie taka jakby narosl. Na drugi dzien od razu pobieglismy do przychodni i chodzimy tam od 4 tyg,a ja nie widze zadnej poprawy. Przez te 4 tyg. zjadl chyba 5 opakowan roznych tabletek,antybiotykow, co 3dzien chodzi na zmiane opatrunku.Nie wiem co dalej robic. Paznokiec jest bialy, tylko ta narosl caly czas ropieje,mam wrazenie, ze palec zaczyna robic sie ciemniejszy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy kontynuować zalecone leczenie. W razie wątpliwości warto zasięgnąć opinii u innego specjalisty.