Opuchlizna po zapaleniu kolana

27kwienia lekarz stwierdził u mnie zapalenie w kolana wszadzil moja moge w gips by nie zerwać sciegien mija juz prawie 2 tygodnie a na moim kolanie jest nadal duża opuchlizna i praktycznie co drugi dzien jestem zmuszona brać proszki przeciwbólowe bo ból jest nie do wytrzymania. A gips ściągają mi dopiero 15 maja. Martwię sie czy nie będę miała jakiś powiklac z tym kolanem bo to juz jest 3 przypadek gdy cos jest z nim nie tak pierw skręcone kolano pozniej zerwane wiązała. Powinnam sie zamartwiać

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów proszę przyspieszyć wizytę kontrolną.