Opuchlizna stóp i łydek po upadku na kolana

Witam ! Miesiąc temu spadłam całym ciężarem ciała na kolana z betonowych, dwóch ostatnich schodów. Ogromny ból minął szybko, jednak od tamtej pory, po trzech dniach po upadku, popuchły mi stopy i łydki. Opuchlizna trochę ustąpiła ale ciagle ja mam, najgorzej jest wieczorem. Więcej też sypiam od tamtego czasu, jestem trochę więcej zmęczona. Nic mnie nie boli dlatego proszę o radę, czy udać się do specjalisty, czy przeczekać. Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz..zyje we Francji, a to było w Polsce.

Lek. Katarzyna Szymczak

Stosuje Pani jakieś maści przeciwobrzekowe, wskazana także elewacja koczyny, w razie nie ustąpienia objawów wskazana konsultacja ortopedyczna.
Pozdrawiam